Diary 1

20. března 2013 v 18:08 | Gabriela |  Diary
20.3.2012

Je vůbec možné, aby z opravdového přátelství vznikla jenom nějaká prachobyčejná fraška? Asi ano. Jinak bych ještě teď seděla se svojí nejlepší kámoškou někde v kavárně a smály bychom se všem kolemjdoucím. Jenže to už neděláme. Našla si za mě náhradu a vůbec ji nezajímá, jak se cítím. Proč taky, teď má na práci důležitější věci! Já se bavím se všema ve třídě, ale přece jenom, od začátku roku jsem až nějak do poloviny března byla pořád jenom s ní. A ona se potom začne bavit s naší spolužačkou a já tam sedím sama v lavici a ona si toho ani nevšimne... Jednou jsem to už nevydržela a rozbrečela se ve třídě, naštěstí ostatní holky jsou zlatíčka a podržely mě v té chvíli. Jinak nevím, co bych dělala. Nejhorší je, že s tou kámoškou jsem i na intru (naštěstí ne na stejném pokoji) a popravdě, pěkně mě štve. Ne jenom mě, ale i holky. Nehodlám to tu rozebírat, prostě se z toho potřebuji vypsat...
A ještě jedna věc. Zažily jste holky někdy, že kluk vám dá naději, jde s váma ven, baví se s váma, píše vám a potom se potkáte ve škole - a nic? Totálně vás ignoruje? Ne? Mě jo. Nejhorší je, že nevím, co jsem udělala špatně. Kdybych to aspoň věděla! Jenže on mi nedal ani žádné vysvětlení, nic!
Jsou chvíle, kdy nesnáším svůj život. Jenže... Potom si uvědomím, že nemá cenu se otravovat věcmi, které se prostě nezmění. Štve mě to a nejde na to jenom tak zapomenout, ale aspoň se snažím. Mám přátele, o kteých vím, že mi vždycky rádi pomůžou a budou tu pro mě. Proč se zaobírat jednou osobou a jedním klukem, když vím, že to nemá naději?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama