For first time...

12. března 2013 v 23:36 | Gabriela |  Diary
Ano, je to tak...
Už po několikáté si zakládám svůj blog. Doufám, že tentokrát se nebude opakovat historie a já ho za chvilku zase nezruším. Přiznám se... Většinou to zkrachovalo na grafice. No jo, počítače nikdy nebyly má silná stránka.
Víte... Měla jsem strach založit si znovu blog. Život je šílený a škola, povinnosti, mám toho strašně moc, a proto jsem měla strach, že nebudu mít čas na nějaký blog. Jenže s myšlenkou založit si blog, začít odznova, si pohrávám snad celý měsíc a užíralo mě, že jsem to ani nezkusila. Život je o volbě a já si zvolila snad po desáté zkusit znova. Potřebuji se někam vypsat. Píšu si i normálně svůj deník a stěžuji si i kamarádkám, ale NIKDY jsem jim neřekla všechno. Znáte ten strach, kdy prostě netušíte, jak se k vám zachovají i vaši nejbližší? Já ano, a není to moc příjemné. Cítím, že i když si to všechno pilně zapisuji do svého deníčku s Hello Kitty (kterého mám už od páté třídy, tak se nelekněte ;), potřebuji si to zapsat i na veřejné místo, kde to můžou číst lidé, musím se někomu svěřit. Je mi jedno, že momentálně nikdo neví o existenci tohoto blogu a je mi jasné, že takhle to zřejmě i zůstane. Budu sem psát své pocity, pokud se najdou lidi, kteří se mnou budou soucítit nebo budou mít stejné problémy, nebojte se mi napsat, hlavu vám neutrhnu, naopak - budu ráda.
Toto byl pouze úvod a jelikož máme momentálně prázdniny, můj deník se naplno rozjede až příští týden. Ti, kteří sem zavítali, omlouvám se za špatný vzhled blogu, budu se snažit na tom zapracovat. Cítím, že začíná něco nového. Začíná nová éra...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama