I love...Pretty Little Liars!

30. března 2013 v 19:36 | Gabriela |  I love...

Takže...Zrovna asi tak před půlhodinkou jsem dokoukala poslední díl 3. série tohoto úžasného seriálu! Pokud tento eriál neznáte, musíte se okamžitě na něho podívat. Bohužel ale musíte úplně od prvného dílu, protože je to pořádně zamotaný a asi byste se v tom nevyznali. Přiznám se, někdy mám v tom guláš i já - a to už je co říct, neboť já viděla každej díl minimálně dvakrát. Vždycky prožívám trable s hlavními hrdinkami, kdokoli mě během sledování vyruší, je mrtvej. Někdy se až bojím a v noci nemůžu usnout - to si vezmu pod polštář mobil a kdykoliv uslyším jenom nějaký šustnutí, okamžitě si posvítím a celá se zachumlám pod deku - co kdyby mě třeba někdo chytil za nohu. Prostě blázen no :) Někdy si říkám, jak můžou takový seriály vymyslet, mě by nikdy nic takovýho nenapadlo. Ty spojitosti, naschvály, to všechno co A dělá Spencer, Arii, Hanně a Emily...Ano, je to jenom seriál, ale kdyby se toto doopravdy stalo, byly by všechny ty holky ve cvokárně.
Vždycky jsem po každém déle byla vyklepaná, překvapená, šokovaná, ale zatím to bylo ještě v normálu. Ale teď na konci 3. série - bulela jsem jako želva, když Spencer našla Tobyho mrtvýho v tom lese. Nedýchala jsem, když odvezli Spencer do blázince, doufala jsem, že se z ní doopravdy nestal blázen. Tleskala jsem, když jsem pochopila, že Spencer zapojila svůj geniální mozek a zjišťuje nové informace o Moně. Chtěla jsem Spencer zabít, když jsem zjistila, že to ona zařídila rozchod Arie a Ezry...A začala jsem tleskat a skákat na posteli, když se v posledním díle objevil Toby - není mrtvý! Scény Spencer s Tobym jsou v tom díle nejlepší...Tobyho překvapený výraz, jakmile spatří Spencer...Brečela jsem, když se konečně políbili ♥ A nedýchala jsem, když se konečně zjistila, že dívka v červeném kabátě je doopravdy Alison, která měla být mrtvá. A už vůbecjsem nečekala, že Ali teď začne vydírat i Monu a ta je tím pádem už taky součástí party Arie, Emily, Hanny a Spencer.
Každopádně...Otázek je hodně, ale nejsou žádné odpovědi. Proto v červnu (myslím dvanáctého, ale nejsem si jista) začíná čtvrtá série, na kterou se už strašně těším a nevím, jak ty dva měsíce a pár dní vydržím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Evush* *Evush* | Web | 31. března 2013 v 11:37 | Reagovat

Máš pravdu, Pretty Little Liars je fenomenálny seriál :)) Akurát, že s tým zaspávaním mám občas problémy aj ja :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama