Diary 3

21. dubna 2013 v 22:49 | Gabriela |  Diary
Cítím se dobře. Doopravdy. Už se nezatěžuji zbytečnostmi, nebo se aspoň snažím. Od té kámošky jsem si odsedla, takže mě sice štve, ale už méně.
Celkově se cítím fajn. Konečně jsem se začala soustředit víc na sebe. Každý se zajímá jenom o sebe, tak proč bych já neměla? Začala jsem žít zdravě - jím hodně zeleniny, běhám, jezdím na kole. Poslouchám prostě hudbu, která se mi líbí. Chodím ven s lidma, kteří mě chápou a mají mě doopravdy rádi. Neřeším nic - prostě jenom školu, moje problémy, problémy mojí rodiny. Neohlížím se na minulost - chci začít odznova. Někdy to jde hodně těžko, ale to není důležité. Ani nevím, čím to je - začala jsem se tak cítit, jakmile začalo pořád svítit slunko. Dříve jsem šla po ulici a mračila, ale teď se usmívám, celkově se mi zlepšila nálada. Ano, někdy jsou chvíle, kdy se mi zpátky vrací ta moje minulá nálada - to, když jsem se pohádala s mým kámošem nebo když mi nevyšel ani jeden příklad ve čtvrtletce z matiky. Ale to jsou jen maličkosti - dříve bych se tím zatěžovala, ale teď? Kámoš se uklidní, škola je důležitá, ale ne tak jako škola života.
První měsíce roku 2013 jsem se necítila dobře, byla jsem nervózní, někdy jsem si musela brát i prášky na uklidnění.... Teď se ale cítím dobře a věřím, že zbytek roku 2013 bude pro mě průlomový...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Evush* *Evush* | Web | 22. dubna 2013 v 15:22 | Reagovat

V to dúfam aj ja, keďže tento rok sa pre mňa nezačal najlepšie...
Samý stres, problémy s kamoškami a priveľa učenia :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama