Diary 4

27. dubna 2013 v 20:40 | Gabriela |  Diary
Zamilovala jsem se. Je to tak krásný pocit, když víte, že jste zamilovaní. Na druhou stranu je zdrcující pocit, když víte, že ten dotyčný sotva ví, že existujete.
Zamilovala jsem se špatně. Ve středu jsem šla ven s jedním klukem, který mě podle všech chce (já si ničeho nevšimla, ale tak budiž)... šli s námi dva jeho kámoši a moje kámoška, která to vlastně všechno zorganizovala spolu s ním. No... Tak jsme tak kecali a bylo to dobrý, ale.... Ten kluk se mi líbil tak před měsícem, psali jsme si spolu, byli spolu venku... A potom vás začne ignorovat. A potom za měsíc napíše kámošce, že chce jít se mnou ven.. Já ty chlapy snad nikdy nepochopím :( Problém je ten, že jakmile jsme z toho našeho setkání ve středu odcházeli, necítila jsem se nějak "nabitá" energií. Uvědomila jsem si, že už ho beru jenom jako kamaráda.
Takže, do koho jsem se to zamilovala? Ano, do o dva roky staršího kluka, kterýmu jsem jednou napsala (dokopala mě k tomu kámoška) a... Od té doby se stydím a vyhýbám se mu. Trapná, že? Nejhorší je, že on má rád ASI takový holky alá paštika = tucet make-upu na xichtě a postavy jako modelky. Tak se mi to aspoň jeví. A já se můžu oproti takovým holkám jít zahrabat. Nechala bych to tak, ale jenom ho uvidím, srdce mi začne bušit o stošest, celá se chvěju, jsem nervózní, potí se mi ruce. Moje jedna kámoška ho zná, ale mám strach se jí na něho zeptat... Co když mu to poví? Nevím, co dělat.
Zamilování se do někoho je krásná věc. Ale musíte se zamilovat do toho pravýho...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama