I love...running!

16. dubna 2013 v 21:10 | Gabriela |  I love...
Ano, možná si někteří říkáte, že jsem blázen, ale mám ráda běhání. Zase až tak to nemiluji, ale pocit, že dělám něco pro své tělo mi bohatě stačí, abych to měla aspoň trochu ráda. Dneska jsem si zašla poprvé za tento rok zaběhat - bylo to... Devastující. Několik měsíců jsem něběhala a ze začátku to nešlo ani poznat, ale potom jsme už obě dvě odpadly. A to doslova. Takže jsme potom polovinu cesty šly, ale tak aspoň jsme si pěkně pokecaly :D
Ale jinak k samotnýmu běhání... Miluji, a zároveň nesnáším ten pocit, kdy začnete běhat a cítíte každý sval ve svým těle. Nevnímáte nic jiného než krásnou přírodu (nebo město), hudbu ve sluchátkách a prostě jen tak běžíte, až kam vás nohy zavedou. Na podzim jsem teda vydržela mnohem víc, takže jakmile jsem se zastavila, nechtělo se mi věřit, že jsem uběhla takový kus, protože jsem ani nevnímala cestu, prostě jsem běžěla... A já běžím strašně dlouho, protože jsem strašně pomalá, proto nesnáším běhání na časy ve škole. Naše přísná tělocvikářka nám dává do těla - takže já jsem vždycky tak předposlední.... Co už.


A když už jsme u toho běhání... Vzpomněla jsem si na ty vybuchlé nálože při Bostonském maratonu. Nebudu se k tomu nějak rozepisovat, slova stejně nepomůžou. Ale já prostě nechápu, jak toto může někdo udělat?!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama