I love...Sparta!

13. dubna 2013 v 22:54 | Gabriela |  I love...
Ano, pocházím sice z Olomouckýho kraje a teď i studuji v Olomouci, ale odjakživa jsem fandila Spartě. Táta do mě pořád hustí, ať fandím té Sigmě, ale moje srdce patřilo a vždy bude patřit Spartě. Je to nejlepší klub v Česku, má nejlepší (a taky nejhezčí :)) hráče. Jednu dobu jsem úplně věděla všechno o všech hráčích. Potom jsem na dlouhou dobu prostě byla jenom obyčejný fanoušek a nedívala se na zápasy, nezajímala se moc o tým apod... Ale teď jsem tomu zase propadla a asi tak lehce se toho nezbavím.
Prostě teď v jarní části sezóny Sparta fakt hodně válí, ale hlavní podnět k mé "závislosti" bylo utkání v Poháru České pošty proti Sigmě, které se hrálo v Olomouci. Já a ještě dvě kámošky jsme tam šly, úplně natěšené. Seděly jsme na hlavní tribuně a pořád fotily Krejčího a Kadlece :D Víte, není moc příjemné sedět mezi samýma Sigmákama, když fandíte Spartě :D Sparta vyhrála 4:2 a my se samozřejmě rozhodly, že počkáme na hráče a vyfotíme se s nima. Nejdříve šel Hušbauer a my totálně posraný za ním šly a poprosily ho o fotku. On byl strašně v pohodě, rád se s náma vyfotil. Druhý šel Láďa Krejčí... Jenom jsem ho spatřila, málem jsem omdlela... Je to můj nejoblíbenější hráč, doslova ho žeru (já vím, není tak pěkný, ale je strašně roztomilý a navíc je skvělý fotbalista :D) Takže jsme se s ním vyfotily (takže od něhomám fotku i podpis) a jakmile odešel, skoro jsem se rozbrečela. Pořád jsem si zpívala potom takovou starou písničku a kámoška se mi smála. No, já se potom smála jí, když jsme se vyfotily s Kadlecem :D Nakonec máme fotku s Krejčím, Kadlecem, Hušbauerem, Matějovským, Kweukem, Vaclíkem, Holkem a i s trenérem :) Byl to úžasný zápas :)
Takže toto je ten hlavní důvod. Od té doby mám projetý všechny videa, rozhovory, všechno :) A jsem hrdá Sparťanka, ať si říká kdo chce, co chce :) Mými nejoblíbenějšími hráči jsou Krejčí, Vácha, Vaclík, Lafata a Kadlec. A ještě "Culiček" = takhle říkám Ondrovi Švejdíkovi kvůli culíku, který si dělá na zápasy :)
Doufám, že všichni víte, že se dneska hrálo derby. Sparta vyhrála 3:1! Byl to úžasný zápas, plný emocí. Jenom ti fanoušci s tou svou pyrotechnikou - nechápu je. Toto bylo asi tak jediný negativum na celém zápase.
Měla jsem z té výhry takovou radost, až jsem musela napsat tento článek :) Ještě jednou píšu - jsem hrdá fanynka Sparty! Pro mě je Sparta číslo jedna!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama