Co je život?

24. srpna 2013 v 20:07 | Gabriela |  Just like that...
Co je život? Pro někoho je to jenom osoba, na kterou se podívá a ví, že vše je v pořádku. Po někoho je to práce, rodina, peníze, sláva. Takhle by se dalo pokračovat dál a dál. Víte, v dnešním světě si nikdo z nás pořádně podle mě neuvědomuje, co je to život. Všichni se ženeme za prací, penězmi, nemáme ani čas se na chvíli pozastavit a všímat si té krásy kolem nás. Rodiče by si měli naplno užívat svůj čas se svými dětmi, dokud ještě můžou. Kariéristi by si měli uvědomit, že sláva a úspěch není to nejdůležitější v životě. Je to rodina. Pocit, že jste šťastní a na správném místě máte pouze tehdy, když jste se svými nejbližšími.
Život je krásná dívka se zlatými vlasy, které jí postupně vypadávají, až bude celá plešatá. Život je také mrzutý stařík, který všechny od sebe odhání. Život je někdy jako mořská vlna, nedá vám čas se nadechnout a už vám dává další ránu. Nad životem se musíme pořád jenom smát, jinak nás pohltí a my zapomeneme, co slovo smích znamená. Všichni, kteří nenávidí svůj život by se měli zastavit, nadechnout a začít odznova. Nikdy není pozdě začít žít. Vždycky jde udělat něco, aby byl váš život ještě lepší. A i když vás někdy život srazí na kolena, vy musíte vstát, podívat se mu do očí a vysmát se mu. Protože i když je život někdy hodně trvdý, i přesto je krásný a stojí za to ho žít! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | 25. srpna 2013 v 16:21 | Reagovat

Velmi krásně směřovaná slova. :) Stačí si to přečíst .. (a alespoň já) si člověk uvědomí, že není vše ztraceno. :) po dlouhé době jsem se od srdce usmála. :)

2 chemical_angel chemical_angel | Web | 25. srpna 2013 v 18:06 | Reagovat

pekne napísané, podla mna aj ked to je niekedy v živote tažke vždy sa najdu aj svetlé chvíle kedy je naopak niečo fakt skvelé :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama