Říjen 2013

Everything is getting better (deník č.8)

10. října 2013 v 23:02 | Gabriela |  Diary

Ano, je to tak. Už žádné depky, žádné výčitky svědomí. Jednoduše si naplno užívám života. I proto jsem už víc jak měsíc nepsala. Za to se moooc omlouvám. Slibovala jsem absenci na jeden týden, nakonec se to protáhlo na jeden měsíc.
Zpět k mému "zachráněnému" životu. Hned, jak jsem přijela sem do Olomouce, mi bylo jasné, že za chvíli budu v pořádku. Mít kolem sebe přátele, kteří vám vždy rádi pomůžou je skvělá výhoda. Navíc když máte stejně švihlé, přátele jako jste vy :)
Jinak jsem se zhoršila. Kouřím, piji, hulím.... Kašlu na školu. To se samozřejmě odráží na mých známkách (zatím tolik ne, ale to přijde -_-). Nekouřit? To prostě nejde.... Člověk si ani tak nenavykne na nikotin,jako spíš na to, že drží tu cigaretu v ruce a je zvyklý, že kdekoliv je, tak kouří. Nepít? To taky nejde! Mladiství si chtějí užvat život naplno, nemůžete od nich očekávat poslušný život a šprtání se každý den. Vždycky po tanečních zajdeme do hospůdky a už to jede. Nehulit? No...O:) Chápete... Na Back to school jsme se s kámošem zhulili s prominutím jako hovada a druhý den o tom věděla celá škola. Takže taky paráda.


A učit se? Samozřejmě mě štve, že mám tak špatný známky, chci mít dobré výsledky,ale momentálně ve mně převládá "rebelovské já", které se prostě odmítá učit. Hlavně chci ale ukazovat dobré výsledky rodičům - což jaksi nemůžu. Navíc mám pocit, že mi rodiče vůbec nevěří... Máma mi prohledává peníze, pořád se mě vyptávají, nedivila bych se, kdyby mi nechali udělat test na drogy - což by (auch) dopadlo velmi špatně. A to ještě nemluvím o tom, co by se stalo, kdyby se taťka dozvěděl o kouření (byť je sám velký kuřák).
A co láska? Ano, zamilovala jsem se... Do úžasného pohodáře, který by se ke mně perfektně hodil, ale pochybuji, že by chtěl holku jako mě. Takže smůla. Můžu si nechat zdát.
Takže i přes tohle všechno se cítím skvěle a nestydím se za to, co momentálně dělám. Vždyť jsem mladá, mám si užívat života! Možná toho budu za pár let litovat, ale to je mi momentálně jedno.
Pro mě je hlavní, že jsem nyní šťastná, to je vše, co potřebuji ;)