Diary 9

23. prosince 2013 v 1:14 | Gabriela |  Diary
Uf... To je tak, když si člověk v jednu ráno uvědomí, že už přes dva měsíce nenapsal na svůj blog. A proč? Proč pořád zapomínám na slova jako internet, blog, facebook? Jednoduchá odpověď - nedostatek času.
Ptáte se, co se pořád děje, když nemám vůbec žádný čas? Tak nějak všechno a zároveň nic. Člověk se ani nezastaví a až ve chvíli osamocení si uvědomí, jak rychle promrhal pár měsíců svého života. Teď jde ovšem o to, jestli je promrhal dobře nebo špatně. A v mém případě beru tu první možnost. Sice si skoro vůbec nepamatuji, co všechno jsem dělala - vlastně pořád to stejné. Chodila s kamarádkami do kaváren, šprtala se, pařila, smála se, zpívala, četla, spala... Over and over again.
Ano, mám skvělý život. Potíž je, že v tom shonu si to ani nestíhám uvědomit. Když jdu s kamarádkami ze školy, na město, cítím tu lásku kolem mě. Zním možná dost debilně, ale na každém kroku si všímám té lásky. To je všechno, čeho si všímám. Nic víc. Žádnou originalitu v mém životě nečekejte. Nežiji sice v úplném stereotypu, ale i tak mi z toho šibe. Už teď bych vám mohla přesně popsat můj další týden ve škole. V neděli pojedu na intr, v pondělí přetrpím osm hodin ve škole, pojedu do hudebky, půjdu na aerobik....a takhle bych mohla pořád pokračovat. Je to začarovaný kruh, ze kterého není úniku.

I přesto svůj život miluji. Pohnula jsem se někam dál, někde hluboko ve své duši. Objevila jsem můj vkus, konečně aspoň trochu vím, co chci. Cha, teď si uvědomuji, jak zním směšně. Na jednu stranu vím v určtých věcech, co chci a na druhou jsem zmatená. Bloudím v začarovaném kruhu, ze kterého nemůžu najít cestu ven, ač se snažím, jak se snažím. Snad jednoho dne najdu cestu ven... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JustMe JustMe | 26. prosince 2013 v 16:44 | Reagovat

Přála bych si cítit tu lásku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama