Leden 2014

What is love?

24. ledna 2014 v 22:58 | Gabriela |  Just like that...
Láska. Co si představíte pod tímto slovem? Já si představím štěstí, radost, rodinu, přátele, mé koníčky. Ve skutečnosti je ale láska něco mnohem víc. Je to důvod k životu. Jen si to vemte - pro co by jste žili, kdybyste neměli rodinu, partnera? Pro nic. Byli byste pouze chodící tělesné schránky bez kapky citu a soucitu. Řídili byste se pouze rozumem a nebrali na nikoho ohledy. Tohle chcete? Pouze blázni by po tomto toužili.
Podle mě existuje několik druhů lásky. Tu první uhádnete všichni. Partnerská láska. Pocit, že někomu na vás záleží víc než na sobě, je prostě úžasný. Hodiny smskování, volání, držení za ruce, líbání, radostné chvíle - to všechno k této lásce patří. Samozřejmě k tomu patří také hádky, nadávky a dny tiché domácnosti - ale co by to bylo za lásku, kdybychom nebyli schopni odpustit? Až najdete tu pravou osobu, která vám bude způsobovat motýly v břiše, teprve tehdy poznáte sílu lásky. Od té chvíle už nebudete schopni bez ní žít. Jste schopni udělat vše pro to, aby jste ji neztratili. Někdo může najít svou pravou lásku v patnácti, třiceti, ba dokonce i třeba v šedesáti. Kdo ví? Každý máme svůj osud předepsaný jinak a nevíme, co nás čeká.

OMG you´re back again!!! (diary 10)

24. ledna 2014 v 22:27 | Gabriela |  Diary
Uff...Taky si vždycky tak oddechnete po tom vyčerpávacím lednu? Všichni učitelé vás štvou, mučí, trápí písemkami a vy se nedokážete ani bránit. Je vaše povinnost chodit do toho ústavu zvaný škola a učit se do večera jenom kvůli známkám. Já osobně jsem tento leden moc nedávala... Přišla jsem ze školy a učila jsem se do noci, brečela jsem, byla jsem nervózní, moc jsem nejedla. A nakonec nemám ani vyznamenání - to zasraná biologie mi to pokazila. Jak jinak. Já a biologie jsme nikdy nebyly kamarádky.
A při tom všem spěchu jsem ještě musela řešit svoje osobní problémy. To nejsou ani tak problémy, já si z nich pouze problémy dělám. To je tak, když se zase zamilujete a jste z toho totálně v háji - jako já.