Leden 2015

Fit day is coming!!!

2. ledna 2015 v 17:26 | Gabriela |  I love...
Že jste o tom ještě nikdy neslyšeli? Já taky ne, nebojte :) Ale nějak mě to dneska během cvičení napadlo a hned zítra ho musím uskutečnit. Jsem nehorázně natěšená! O co se bude jednat? V podstatě o konzumaci dobrého a zdravého jídla spojenou se cvičením v intervalech. Mezi cvičeními by měly být alespoň hodinové pauzy, aby si tělo stihlo odpočinout :)
Vše jsem si už naplánovala a tady vám to popíšu:

Level 2 začal!

1. ledna 2015 v 17:21 | Gabriela |  I wanna...Právě dnes jsem začala 11. den cvičení s Jilian Michaels - 30 day shred. Odhodlaně jsem se připravila a pustila si level 2, natěšená a zvědavá. Některé cviky byly mnohem těžší než v levelu 1. Vlastně, když nad tím tak přemýšlím, level 1 byl oproti tomuto úplná hračka!
Ale cvičila jsem. 10 minut, 20 minut... Už jsem se vážně modlila, ať je konec. Byla jsem zpocená po celém těle, vyčerpaná (i teď mám problém psát :)) a některé cviky jsem už doopravdy nezvládala. Ale vydržela jsem! :) A první den 2. levelu je za mnou! :) A já pevně věřím, že další dny pro mě budou lehčí a lehčí. Aneb cvičit se musí ne pro krásu těla, ale pro sílu vůle!!!

(ZDROJ OBRÁZKU: WWW.GOOGLE.COM)