Fit day is coming!!!

2. ledna 2015 v 17:26 | Gabriela |  I love...
Že jste o tom ještě nikdy neslyšeli? Já taky ne, nebojte :) Ale nějak mě to dneska během cvičení napadlo a hned zítra ho musím uskutečnit. Jsem nehorázně natěšená! O co se bude jednat? V podstatě o konzumaci dobrého a zdravého jídla spojenou se cvičením v intervalech. Mezi cvičeními by měly být alespoň hodinové pauzy, aby si tělo stihlo odpočinout :)
Vše jsem si už naplánovala a tady vám to popíšu:


V 9.00 budíček, vstanu a protáhnu se (to ostatně dělám každý den). Následuje snídaně složená z musli, jogurtu a ananasu (aneb likvidujeme zásoby :D ).Poté si dám pár desítek minut čas, aby mi slehla snídaně a můžu začít! :) Jako první si dám 10 minut Burn to the beat.
Burn to the beat vám předcvičuje Keaira LaShae, která má energie na rozdávání. Jedná se o cvičení fitness s hudbou, která vás příjemně naladí. Myslím, že toto cvičení bude pěkné probuzení :)Dále následuje 30 day shred: level 2 s Jilian Michaels. O tomto jsem vám psala už v minulém článku, proto to nehodlám rozvádět. Každopádně toto video trvá už přibližně 30 minut a je o dost namáhavější než Burn to the beat. Je důležité střídat lehčí a těžší cvičení. Kdybyste cvičili pouze těžká, za chvilku byste nemohli ani vstát :)


Teď je na řadě opět něco lehčího :) A tím je 10ti minutové cvičení podle Popsugar s Andrea Orbeck! Jedná se o cvičení, které (údajně) cvičí také modelky z Victoria´s Secret. Narazila jsem na něj náhodou a není moc těžké. Taková oddechovka :)


A nyní mé oblíbené: Fitness Blender! :) Předcvičují Daniel a Kelli - manželé, jejichž koníčkem je fitness. Natočili už několik desítek videí různého typu a nyní vymysleli 5denní výzvu na zhubnutí. Nebudu lhát, tohoto se bojím nejvíc - jejich cvičení jsou zřejmě nejtěžší, které jsem kdy civčila. Navíc toto video trvá 50 minut!


Pokud přežiju, tak to znamená, že bych dohromady měla cvičit necelé dvě hodinky - což stéle není moc :/ Možná přidám ještě nějaké cviky :) Málem bych zapomněla ještě na jídelníček! :o Na oběd si dám zřejmě čočkovou polévku...Vařit se mi nechce. A na večeři si udělám nějaký moc dobrý salát :)
Co na to říkáte? :) Šli byste do toho také? :) Napište, jestli vás to oslovilo a já vám dám zítra vědět, ja jsem dopadla! :) Aneb sportu zdar a fitness obzvlášť! :)

(zdroj obrázku: www.google.com)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama